Przyczyny Schnących Lub Spalonych liści w Uprawie Konopi

Gleby, Hodowla, Hodowli, Hydroponicznym, Indyjskich, Konopi, Liści, Marihuany, Odpowiednie pH, Przyczyny, Schnących, Spalonych, Systemie, Uprawa, Uprawie, Ziemi

Schnące liście nie oznaczają zawsze że naszym rośliną coś dolega, gdyż tzw. stare listowie jest po prostu zrzucane przez roślinę. W późnej fazie kwitnienie konopie zrzucają niektóre liście bo są im już nie potrzebne. Wtedy w dolnych partiach te większe liście robią się żółte i usychają, można je wtedy po prostu oberwać, pomagając przy tym roślinie żeby nie traciła sama na to energii.

Niestety Przyczyny Suchych Liści Roślin Marihuany to nie zawsze jej własne widzi misie. Częściej zdarza się to przez błędy hodowcy podczas uprawy, mogą to być: Nadmierne podlewanie, inwazja insektów, pleśń i grzyby, niedobory odżywcze oraz problemy z pH. Odpowiednie pH przy uprawie marihuany w ziemi (glebie) powinno być 6,0 – 7,0 pH, a jeśli uprawa ma miejsce w systemie hydroponicznym to pH powinno mieć poziom 5,5 – 6,5 pH. Do bardziej drastycznych przyczyn schnących liści zalicza się: Spalenie roślin zbyt dużą ilością światła, czyli stres cieplny. Przenawożenie, czyli: Spalenie roślin cannabis składnikami odżywczymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © ZieloneKrzaki.pl